Salony podologiczne

Ekspresowa wysyłka

Darmowe próbki

Doradztwo

O nas

Futopia to miejsce, które zrodziło się z pasji do podologii. Droga do jej zbudowania opiera się na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z całego kraju. To w połączeniu z 15-letnimi badaniami potrzeb rynku i licznymi konsultacjami z podologami pozwoliło stworzyć świat idealny – świat Futopii.

Naszą misję odzwierciedla hasło: Let’s share our best, czyli dzielmy się tym, co najlepsze. Na rynku dostępnych jest tysiące produktów do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, ale tylko w Futopii znajdziesz te najlepsze z najlepszym. Nasza oferta to mocno wyselekcjonowane produkty, które zostały przetestowane i sprawdzone przez specjalistów w całej Polsce i ich klientów.

Codzienna pielęgnacja stóp, dłoni i paznokci
jeszcze nigdy nie była tak prosta

Na czym polega prostota pielęgnacji w świecie Futopii? Dzięki naprawdę wyselekcjonowanej ofercie, niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprawdzony i przede wszystkim skuteczny produkt. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę, że pielęgnacja stóp i paznokci niejednokrotnie wymaga natychmiastowej reakcji, dlatego realizowane w naszym sklepie zamówienia są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24 godzin. Oznacza to, że przesyłka może być u Ciebie już następnego dnia.

Jeśli masz wątpliwości i zastanawiasz się co wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, z chęcią wskażą Ci odpowiednie produkty od kosmetyków i preparatów, przez odciążenia, aż po narzędzia, których nie powinno zabraknąć w Twojej domowej kosmetyczce.

Co znajdziesz w ofercie:

Kremy, pianki, maści i preparaty do pielęgnacji stóp

Kremy i pianki do pielęgnacji dłoni

Preparaty lecznicze i pielęgnacyjne do paznokci

Gotowe odciążenia na palce, haluksy i stopy

Cążki do paznokci i cęgi do skórek

Frezy do paznokci i skórek

Podohelp innowacyjne rozwiązania, natychmiastowa pomoc

Podohelp to polska marka odciążeń, która łączy w swoich produktach najlepsze, sprawdzonych przez grono specjalistów rozwiązania, z nowoczesnym designem i najwyższą jakością.

W ofercie znajdziesz 3 serie produktów:

Seria różowa – na problemy z haluksami
Seria niebieska – na problemy w obrębie palców
Seria zielona – na problemy w obrębie stopy

Tworzymy autorskie zestawy produktów

Regularne wizyty w gabinecie podologicznym lub kosmetycznym to niezbędny elementy zdrowych i zadbanych stóp. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepsze terapie lecznicze i pielęgnacyjne nie dadzą długotrwałych efektów bez codziennej pielęgnacji w domu. Dlatego we współpracy ze specjalistami nieustannie szukamy gotowych rozwiązań, które będą harmonijnym uzupełnieniem terapii.

Przykładem autorskich zestawów są sety na bazie kremu Onygenu, który powinien być stosowany przy onycholizie paznokci. Jedną z przyczyn powstawania onycholizy mogą być zakażenia grzybicze. Dlatego w takim przypadku stosowanie wyłącznie produktu na onycholizę nie przyniesie szybko pożądanych rezultatów. Niezwłoczne jest zatem włączenie również preparatu do pielęgnacji paznokci ze skłonnością do grzybicy. W efekcie tak holistycznego podejścia do problemu powstał Onygen set ochrona paznokci. Onycholiza paznokci nierozerwalnie łączy się również z osłabieniem płytki. I tu z pomocą przychodzi nasz kolejny autorski zestaw Onygen set wzmocnienie paznokci.

Produkty renomowanych producentów Nasze marki


 

Dzielimy się tym co najlepsze.
Zespół Futopia!